Wymiana baterii w Tempdrop? To proste.

Jeżeli Twój Tempdrop ma już więcej niż 6 miesięcy, to czas, aby przygotować się na wymianę baterii.

Do wymiany baterii Tempdrop będziesz potrzebować patyczka do podważenia obudowy, lub narzędzia do otwierania plastikowych obudów (zobacz rysunek poniżej) oraz oczywiście baterii CR2032 3V, którą możesz kupić w niemal każdym sklepie.

Nie używaj metalowych pilników ani śrubokrętów – może to zniszczyć obudowę.

Narzędzia do wymiany baterii

Obudowa Tempdrop posiada trzy zatrzaski. Delikatnie podważ ją w zaznaczonych miejscach.

Proszę zwrócić uwagę, jaką wersję Tempdrop posiadamy. W zależności od tego czy Tempdrop jest wyposażony w dodatkowy zaczep baterii postępowanie jest inne. 

Upewnij się, że przy otwieraniu obudowy spód elektroniki nie oddzielił się od dolnej części obudow

Zamkniecie obudowy

Aby zamknąć obudowę sensora, złóż delikatnie najpierw szerszą jego część, sprawdzając czy zatrzaski są na miejscu i drugą ręką dociśnij jego węższą końcówkę.

Cały proces wymiany jest pokazany na poniższym filmie. 

Gotowe! Twój Tempdrop znowu jest gotowy do pracy!

Planowanie rodziny - praktyczne porady i wskazówki. Tempodrom - czyli jak zautomatyzować i odczytywać twój cykl miesiączkowy.

Skomentuj

Related Posts

Kindara aplikacja NPR

W ostatnich latach telefon stał się nieodłącznym elementem naszego życia, zatem nikogo nie powinien dziwić fakt, że aplikacji służących do monitorowania płodności jest coraz więcej. (więcej…)
Zaplanuj rodzine poznaj cykl miesiączkowy

Kindara Import

Zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji umożliwiającej, w prosty sposób, import uzyskanych pomiarów do aplikacji Kindara. Wystarczą tylko 4 kroki aby wszystkie dane zebrane przy pomocy Tempdrop znalazły się w…

Oswoić NPR Live: Podstawy metody Rotzera

Oswoić NPR Live: Podstawy metody Rotzera Zapraszamy do Was dziś do zapoznania się z metodą Rotzera. Jest to jedna z najpopularniejszych metod w Polsce wykorzystywana w Naturalnym Planowaniu Rodziny (NPR).…
Planowanie rodziny - praktyczne porady i wskazówki. Tempodrom - czyli jak zautomatyzować i odczytywać twój cykl miesiączkowy.
Share This

Podziel się wpisem

Udostępnij go teraz swoim znajomym