Tempdrop – nowość na polskim rynku

Tempdrop to nowość na polskim rynku. Pomaga już setkom osób na całym świecie w stosowaniu metod Naturalnego Planowania Rodziny

NPR Tempdrop

Pomiar temperatury nigdy nie był taki łatwy!

Po założeniu wygodnej opaski na rękę, jedyne co musisz zrobić to położyć się spać.

Nie musisz się już martwić o to, że Twoje dziecko zacznie płakać, że będziesz musiała je nakarmić lub do niego wstać i go przytulić. 

Nie musisz już ustawiać budzika na wczesną godzinę, żeby dokonać pomiaru temperatury.

Tempdrop przez całą noc będzie monitorował Twoją Temperaturę oraz jakość snu. 

Rano jak już będziesz wyspana możesz zsynchronizować Tempdrop ze swoim telefonem i sprawdzić pomiar temperatury. Urządzenie potrafi zachować 24 godziny pomiaru.

Wyznacz dni niepłodne

Pojawienie się dziecka w naszym życiu zmienia je całkowicie. Wszystkie nasze nawyki, kiedyś tak łatwe do realizowania, teraz wydają się nie do zrobienia. 

Poranny pomiar temperatury, przy dzieciach jest prawie niemożliwy tradycyjnymi metodami. Pewnie znasz już swój nowy rytm snu – a może jego totalny brak? Każda noc jest inna, każda nieprzewidywalna!

Przeszkód w dokonaniu pomiaru temperatury przy małym dziecku jest wiele: karmienie piersią, pobudki w nocy, trudne poranki. 

Czy chciałabyś zacząć stosować metody NPR bez konieczności codziennego dokonywania pomiaru o wczesnej porze? Chciałabyś mieć możliwość poleniuchowania do 10 w niedzielę, w wakacje, w dni wolne od pracy jednocześnie nie tracąc pomiaru potrzebnego do wyznaczenia dni płodnych, określenia w której fazie cyklu jesteś?

Odbierz zniżkę na Tempdrop zanim promocja wygaśnie!

[php_everywhere]

Nam pomógł Tempdrop

NPR towarzyszył  w całym naszym małżeńskim życiu. Metody NPR wymagające porannego pomiaru temperatury są jednak naszym zdaniem bardzo wymagające. Trzeba dużo systematyczności, aby codziennie rano dokonywać pomiaru. 

Kiedy nasze dzieci były już większe taki pomiar też był wyzwaniem. Frustrowało nas to, że mimo niedzieli, mimo dnia wolnego trzeba było mieć ustawiony budzik na poranną godzinę!

Wiedzieliśmy, że świat pędzi technologicznie do przodu i na pewno jest urządzenie bardziej zaawansowane niż zwykły termometr. Po kilka miesiącach szukania znaleźliśmy Tempdrop!

Dzięki Tempdrop nie musieliśmy już słuchać budzika o 6 rano w niedzielę, kiedy nasze chłopaki akurat dały nam poleniuchować!

Kiedy pojawił się Staś życie stało się bardziej skomplikowane. W naszym łóżku pojawił się mały gość. Noce stały się całkowicie nieprzewidywalne. Karmienie piersią, wstawanie w nocy do malucha, uświadomiły nam, że bez Tempdrop nie byłoby możliwe (w naszym przypadku) zmierzenie temperatury od razu po przebudzeniu – Staś już czekał cierpliwie (oczywiście wywierał presję na mamie płacząc 🙂 żeby nie zwlekała długo).

Tempdrop odmienił nasze życie, odmienił nasze macierzyństwo. Mimo powrotu miesiączki w 3 miesiącu po po porodzie, wielu pobudek w nocy mogliśmy stosować NPR. Mogliśmy interpretować wykres według wybranej przez siebie metody. Byliśmy spokojni, że wszystko jest OK. 

 

Nowoczesna technologia opierająca się na  najnowszych badaniach

Tempdrop to termometr służący do wyznaczania Podstawowej Temperatury Ciała łączący się z Twoim telefonem.

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii opartej na badaniach naukowców, dokonuje setki pomiarów podczas Twojego snu. Następnie zaawansowany algorytm analizuje jakość Twojego snu i wyznacza Podstawową Temperaturę Ciała.

Możesz jej użyć do wyznaczania dni niepłodnych w swoim cyklu. Nasze użytkowniczki z powodzeniem stosują metodę Angielską, Rotzera  czy LMM.

(Rubia-Rubia, J., Arias, A., Sierra, A., & Aguirre-Jaime, A. (2011). Measurement of body temperature in adult patients: comparative study of accuracy, reliability and validity of different devices. International Journal of Nursing Studies, 48(7), 872–880. doi: https://doi.org/10.1016/j.ijnurstu.2010.11.003)

wyznaczanie dni niepłodnych

Dołącz do naszych zadowolonych klientek

Dlaczego zakup u nas jest bezpieczny?

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Tempdrop w Polsce. Wszystkie nasze urządzenia są objęte gwarancją realizowaną na terenie Polski. 

Sprawdź więcej opinii w naszym sklepie!

Super oferta!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy promocję. 

Zamów Tempdrop z rabatem!

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymać kod na urządzenie z natychmiastową wysyłkę.

Jedyne co masz do stracenia to poranne pobudki – nie czekaj – zapisz się już dziś!

Odbierz zniżkę na Tempdrop zanim promocja wygaśnie!

Kod możesz wykorzystać na najbliższe zakupy

[php_everywhere]