Zabawki interaktywne  

Zabawki jednocześnie grające, świecące i ruszające się spotkają się zapewne z zachwytem malucha. To właśnie zabawki należące do tej kategorii są w stanie najdłużej zająć uwagę pociechy. Muzyczny stolik, pchacz, wyrzutnia kulek, grający szczeniaczek, muzyczny traktorek czy tańczący robot to świetne propozycje na prezent na pierwszy roczek. Możemy także kupić mniejszą zabawkę interaktywną, która doskonale sprawdzi się w zażegnaniu kryzysu na spacerze czy w czasie jazdy samochodem.  A skąd wziąć środki finansowe na ich zakup? Otóż pomocna może okazać się szybka gotówka oferowana przez instytucje pozabankowe. Jej największą zaletą jest natychmiastowa dostępność. Pamiętajmy jednak, że szybka gotówka wymaga spłaty w przyszłości. Z tego względu, jak każde zobowiązanie, zaciągajmy ją mądrze.  

Zabawki do piaskownicy i wody

Kolejną grupą prezentów dla rocznego dziecka są zabawki, które sprawdzą się podczas zabawy w piaskownicy czy w wannie albo basenie. Dowolność w ich doborze jest bardzo dużo. Wybierając te zabawki zwróćmy uwagę na możliwość utrzymania ich w czystości, aby nie stały się siedliskiem bakterii.  

Przytulanki i lalki   

Szmaciane lalki i przytulanki staną się świetnym towarzyszem snu naszego malucha. To doskonały prezent na pierwsze urodziny. Pomocna w ich zakupie może okazać się szybka gotówka.  

Książki i książeczki   

Wbrew obawom na rynku istnieje dość spory asortyment książeczek dla rocznych dzieci wykonanych ze specjalnych materiałów odpornych na ślinę. Możemy także wybrać grubą książkę z wieloma bajkami, którą będą czytać dziecku rodzice.   

Piramidy i klocki  

Zabawki konstrukcyjne to świetny wybór na prezent na pierwsze urodziny. Wieże, sortery, klocki – do wyboru do koloru. Każdy znajdzie produkt odpowiedni dla konkretnego dziecka. Najfajniejsza jest zabawa z rodzicem w budowanie wieży z klocków, a następnie jej burzenie przez malucha. 

Do pokoju

Wybierając prezent dla malucha możemy zakupić także element wyposażenia jego przestrzeni. Jednak taki upominek powinniśmy skonsultować z rodzicami. Huśtawka, namiot, tunel, suchy basen z piłkami, fotel piankowy, kolorowe maty, przenośna lampka, pojemne pudełka na drobiazgi – możliwości jest naprawdę sporo.

Share This

Podziel się wpisem

Udostępnij go teraz swoim znajomym