Mamy dla Ciebie propozycję!

Jeżeli jesteś już użytkowniczką Tempdrop od dłuższego czasu – przeczytaj ten tekst do końca Jesteśmy pewni, że to właśnie Twoja opinia może pomóc innym kobietom w dokonaniu decyzji o zakupie Tempodrop!

Nasze urządzenie od lat wspomaga metody zdrowego i łatwego planowanie rodziny. Zostało stworzone z wielką dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Często w wiadomościach prywatnych otrzymujemy miłe słowa na jego temat. Bardzo zależy nam, by Wasze spojrzenie na Tempodrop było dostępne dla szerszej rzeszy osób.

Twoje doświadczenie z Tempdrop może stać się inspiracją dla innych klientek, które jeszcze zastanawiają się nad zakupem. Weź udział w naszym konkursie i napisz nam: Dlaczego warto? Co sprawiło, że to Tempdrop wzbudził Twoje zainteresowanie? Twoje zdanie jest dla nas bezcenne!

Oprócz pomocy w szerzeniu idei zdrowego i świadomego planowania rodziny, masz szansę na wygranie dodatkowej opaski do Swojego Tempdrop.

 

Aby wziąć udział w konkursie:

  1. Zostaw krótką recenzję urządzenia Tempdrop na naszej stronie (pod wszystkimi opiniami jest specjalny formularz).
  2. Napisz, w czym pomógł Ci Tempdrop, za co go lubisz, dlaczego warto mierzyć temperaturę tym urządzenie lub opisz swoją historię (ten tekst opublikujemy na stronie Facebook anonimowo).
  3. Prześlij do nas kopię swojej recenzji i tekst do konkursu na adres konkurs@zaplanujrodzine.pl

Wyłonienie laureatów:

Po przesłaniu zgłoszenia na nasz adres, najszybciej jak to możliwe, zweryfikujemy Twoją opinię w sklepie oraz umieścimy nadesłany tekst do konkursu na naszej stronie Facebook (https://www.facebook.com/Zaplanujrodzine). Twój tekst będzie umieszczony z naszego konta, więc nie będzie zawierała Twoich danych.  Wygrywają te dwie osoby, których nadesłane teksty do konkursu zdobędą najwięcej polubień. 

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31.01.2024 r. , zaś rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10.02.2024 r.

Pamiętaj, że im szybciej prześlesz nam swoje zgłoszenie, tym masz większą szansę na wygranie nagrody!

Share This

Podziel się wpisem

Udostępnij go teraz swoim znajomym