Nie ma znaczenia, jak założę Tempdrop?

Tempdrop budzi spore kontrowersje wśród osób stosujących metody NPR. Kiedy głosy pełne nieufności zderzają się z zachwytem użytkowniczek, na temat urządzenia powstają różne mity… Dlatego startujemy z nową serią:

#PogromcyMitów

Co tydzień będziemy rzetelnie rozprawiać się z jednym z mitów często powielanych zarówno przez tych, którzy po raz pierwszy spotykają się z Tempdropem, jak i przez samych użytkowników. 

——————————————————-

MIT: 

„Nie ma znaczenia, jak założę Tempdrop.”

NIE! 

Poprawne założenie urządzenia zapewni Ci najbardziej wiarygodne pomiary oraz zredukuje wielkość retrospektywnych zmian.

Niektórym użytkowniczkom znalezienie idealnego miejsca sprawia spory problem. Poniżej przedstawiamy kilka podpowiedzi, jak najlepiej wyczuć najlepsze miejsce dla Twojego TD.

1. ORIENTACJA: Węższy koniec urządzenia powinien być skierowany w stronę łokcia. Jeśli wkładasz Tempdrop do sportowego biustonosza, jego węższy koniec powinien być skierowany na dół.

2. NAPRĘŻENIE OPASKI: Opaska z urządzeniem powinna być zaciśnięta jak najmocniej, ale tak, by nie wrzynała się w rękę. Zazwyczaj po ściągnięciu Tempdrop pozostawia ślad na skórze, jednak nie powinien on być bolesny oraz powinien całkowicie zniknąć w ciągu 1-2 godzin.

3. POZYCJA: Na ramieniu Tempdrop powinien znaleźć się pomiędzy mięśniem dwugłowym i trójgłowym ramienia. Kiedy opuścisz rękę, powinien być dokładnie pomiędzy ramieniem i bokiem klatki piersiowej – mniej więcej na wysokości serca. Dla większości kobiet oznacza to, że opaska jest założona w odległości ok. 2,5 cm od linii owłosienia pachowego. Ważne jest również by opaska przebiegała równo dookoła ręki.

Jeśli nosisz Tempdrop w biustonoszu, również powinien on znaleźć się na wysokości serca. Prawidłowe miejsce to takie, które po opuszczeniu ręki znajdzie się dokładnie pomiędzy bokiem klatki piersiowej i ramieniem.

Zapraszamy do zapoznania się z infografikami na naszej grupie Facebook przedstawiającymi prawidłowe umiejscowienie TD (Zdjęcia -> Albumy -> FAQ infografiki).

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania odnośnie poprawnego zakładania TD, daj znać w komentarzu!

Specjalna oferta!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę na Tempdrop.

Szczegóły wyślemy na podany adres e-mail.

Dziękujemy! Pozostał ostatni krok. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i potwierdź swój adres.

Share This

Podziel się wpisem

Udostępnij go teraz swoim znajomym