Oswoić NPR Live: Interpretacja karty cyklu metodą Rotzera

W dzisiejszym filmie poznacie sposób interpretacji karty metodą Rotzera.

Eliza Czeremcha pokaże wam jakimi regułami kierować się przy próbie wyznaczania dni względnie płodnych i jak dni niepłodnych. Dowiecie się również jak interpretować śluz.

Na koniec filmu odpowiemy na pytania przesłane na nasz specjalny adres zapytaj@zaplanujrodzine.pl. Jeżeli macie jakieś pytania i chcielibyście to zrobić w pełni anonimowo zapraszamy do wysłania go na nasz e-mail zapytaj@zaplanujrodzine.pl. Odpowiadamy na pytania co tydzień na naszym Live.

W tym Live znajdziecie odpowiedzi na następujące pytania:

1. Chciałabym wiedzieć, na ile pewne jest określanie czasu płodnego na podstawie śluzu, jeśli w moim przypadku prawie nigdy nie bywa zupełnie sucho?Natomiast zauważam zawsze wyraźnie śluz bardzo dobrej jakości (białko jajka) przez jakieś 4-6 dni w każdym cyklu? Przyznam, że trochę zniechęcające jest czekanie 13 dni w miesiącu na ten bezpieczny czas …

2. Gdy mam odczucie wilgotności lub wręcz czuję, że “coś leci”, a po jakimś czasie widzę tylko na majtkach białe zaschnięte ślady,  takie suche plamy, śluzu na papierze wcale lub mało, jak mam zakwalifikować taki objaw?

3. Co w momencie, gdy jest więcej wydzieliny z pochwy, ale z powodu raczej podniecenia niż czasu płodnego? Czy to zaburza w jakiś sposób obserwacje? Czy, gdy tak się dzieje, nie należy wtedy obserwować śluzu?

4. Jak z interpretacjami temperatur, gdy karmi się piersią, a z wcześniejszych doświadczeń wiem, że cykle wracają dopiero po 1,5/2 latach?

Specjalna oferta!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę na Tempdrop.

Szczegóły wyślemy na podany adres e-mail.

Dziękujemy! Pozostał ostatni krok. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i potwierdź swój adres.

Share This

Podziel się wpisem

Udostępnij go teraz swoim znajomym