TempDrop – inteligentny termometr specjalnie zaprojektowany tak, aby ułatwić Ci obserwowanie Twojej płodności. Przemienia Twój telefon w najbardziej zaawansowany monitor cyklu.

npr tempdrop

Jedyne co musisz zrobić, to założyć opaskę na rękę

Tempdrop dzięki specjalnej opasce umieszczany jest pod pachą. Każdej nocy Tempdrop zbiera tysiące danych dotyczących temperatury ciała i ruchu podczas snu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów jest w stanie określić podstawową temperaturę Twoje ciała (BBT). Rano, gdy się obudzisz urządzenie zainicjuje synchronizację z darmową aplikacją Tempdrop dostępną na platformę Android oraz IOS.

Chcesz zajść w ciążę – Tempdrop ci w tym pomoże

Dzięki rozpoznaniu swojego naturalnego cyklu jesteś w stanie dokładnie określić dni płodne. Stosunek w czasie płodnym zwiększa trzykrotnie prawdopodobieństwo poczęcia! Dzięki Tempdrop jesteś w stanie określić dokładnie dzień, w którym następuje owulacja. Dołącz do mam, które dzięki Tempdrop spełniły swoje marzenia o dziecku.

Zajść w ciążę wyznaczyć dni płodne

Chcesz używać Tempdrop jako sposób na odłożenie ciąży?

Metody oparte na świadomości płodności zyskują na popularności  na całym świecie. Jeżeli nie chcesz już przyjmować chemii do swojego organizmu i zmieniać jego naturalne zachowanie – Tempdrop jest dla Ciebie! Poznaj swoje ciało, poznaj swoją płodność!

Dzięki TempDrop możesz w dokładny sposób określić fazę swojego cyklu. Poprawne stosowanie metod opartych o Naturalne Planowania Rodziny daje porównywalną skuteczności jak zaburzające naturalny cykl kobiety – środki hormonalne. Więc po co zmieniać naturę kobiety – skoro możesz poznać swoje ciało i wykorzystać tę wiedzę?

Naturalne planowanie rodziny komputer cyklu

Zamień swój telefon w najbardziej zaawansowany komputer cyklu

Dzięki połaczeniu Tempdrop oraz najpopularniejszej darmowej aplikacji OvuView dostępnej na smarthpony możesz zamienić swój telefon w najbardziej zaawansowany komputer cyklu. Aplikacja Tempdrop od razu po zsynchronizowaniu z czujnikiem wyśle wyniki Twojego pomiaru do OvuView, gdzie w przejrzysty sposób dostaniesz informację o tym czy w obecnej chwili masz dni płodne czy nie.

Ale to nie wszytko – mnogość opcji w aplikacji pozwoli w łatwy sposób poinformować Twojego ginekologa o długości cyklu, wyeksportować wszystkie obserwacje i przedstawić je jednym wykresie.

 

Share This

Podziel się wpisem

Udostępnij go teraz swoim znajomym