Tempdrop – kiedy mogę zacząć obserwacje

Tempdrop budzi spore kontrowersje wśród osób stosujących metody NPR. Kiedy głosy pełne nieufności zderzają się z zachwytem użytkowniczek, na temat urządzenia powstają różne mity… Dlatego startujemy z nową serią:

#PogromcyMitów

Co tydzień będziemy rzetelnie rozprawiać się z jednym z mitów często powielanych zarówno przez tych, którzy po raz pierwszy spotykają się z Tempdropem, jak i przez samych użytkowników. 

MIT: 

„Właśnie dostałam Tempdrop. Teraz muszę poczekać do początku następnego cyklu, żeby zacząć go używać.”

NIE! 

Tempdrop do optymalnego działania potrzebuje jak największej ilości danych. Dlatego powinnaś zacząć go używać jak najwcześniej – wtedy algorytm uruchomi się szybciej i będziesz mogła w pełni polegać na wynikach pomiarów. Tempdrop nie uczy się Twojego cyklu, ale charakterystycznego dla Ciebie modelu snu, także możesz zacząć niezależnie od tego, w którym momencie cyklu jesteś.

To samo dotyczy przypadku, kiedy kupiłaś Tempdrop będąc jeszcze w ciąży, aby ułatwić sobie obserwacje po porodzie. Zacznij od razu – urządzenie będzie już gotowe, kiedy będziesz go potrzebować.

Pamiętaj jednak, że jeśli do tej pory mierzyłaś temperaturę tradycyjnym termometrem, nie możesz traktować temperatur z Tempdropa jako przedłużenia swojego obecnego wykresu. To inny termometr, inaczej skalibrowany, więc może pokazywać zupełnie inny poziom temperatury. Zaleca się, abyś w takim przypadku kontynuowała tradycyjny pomiar na równoległym wykresie do czasu, aż zauważysz że kształt wykresów się pokrywa, lub przez pierwsze 60 pomiarów – kiedy to algorytm jest w fazie nauki.

Specjalna oferta!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę na Tempdrop.

Szczegóły wyślemy na podany adres e-mail.

Dziękujemy! Pozostał ostatni krok. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i potwierdź swój adres.

Share This

Podziel się wpisem

Udostępnij go teraz swoim znajomym