Aktualizacja algorytmu Tempdrop

W poprzednim artykule opisaliśmy jak działa algorytm Tempdrop, który wspomaga użytkowniczki w wyznaczaniu podstawowej temperatury ciała (BBT).

Firma Tempdrop, po konsultacjach z użytkownikami postanowiła zmienić działanie algorytmu. Po wielu miesiącach testowania wprowadzono zmianę do algorytmu i sposobu, w jaki traktuje on aktualizacje retroaktynych temperatur. Głównym celem było uproszczenie obsługi przy jednoczesnym zachowaniu dokładności danych dotyczących temperatury – z dumą można powiedzieć, że ta aktualizacja algorytmu właśnie to robi.

Do tej pory nasi dotychczasowi użytkownicy doświadczyli tych retroaktywnych aktualizacji temperatur w następującym harmonogramie:
1-30 dni – brak wstecznych aktualizacji wynikających z filtrowania zmiennych, które mogłyby zakłócać odczyty temperatury
31-60 – rozpoczną się retroaktywne aktualizacje, a wszystkie wcześniej zarejestrowane temperatury mogą ulec zmianie i podlegają aktualizacji
60+ – Tylko ostatnie 3 temp. mogły zmieniać się każdego dnia po synchronizacji.

Począwszy od 19 lutego 2020 r., nowa wersja algorytmu będzie działać następująco:
1-14 dni – brak retroaktywnych aktualizacji.
15+ – rozpoczynają się aktualizacje retroaktywne i tylko ostatnie 2 temperatury zostaną zaktualizowane.

Oznacza to, że użytkowniczki zobaczą, że wykres staje się bardziej czytelny począwszy od 15 dnia, a nie od 30. Ich wykresy poprawią się wcześniej i będą coraz bardziej stabilne przez 60-dniową fazę wczesnego uczenia się bez utraty dokładności pomiaru.

Chociaż wiemy, że wydaje się to dużą zmianą, możemy zapewnić, że dokładnie przetestowaliśmy nową wersję algorytmu i zauważyliśmy, że dane dotyczące temperatury i wykresy są tak samo dokładne.

Ta zmiana algorytmu dotyczy tylko użytkowników, którzy kupili i zsynchronizowali Tempdrop do 18 lutego 2020 r. Nowi użytkownicy będą mogli korzystać z nowej retroaktywnej aktualizacji.

Specjalna oferta!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę na Tempdrop.

Szczegóły wyślemy na podany adres e-mail.

Dziękujemy! Pozostał ostatni krok. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i potwierdź swój adres.

Share This

Podziel się wpisem

Udostępnij go teraz swoim znajomym