Algorytm Tempdrop od 12.2022

Nowy jeszcze dokładniejszy algorytm Tempdrop #

W drugim tygodniem grudnia 2022 roku zmianie ulega algorytm Tempdrop. Zmiany będą uruchamiane sukcesywnie na dotychczasowych kontach użytkowniczek. Nowe zakupione Tempdrop w grudniu będą już działały od razu z nowym algorytmem. 

Co się zmienia w algorytmie Tempdrop? #

Pierwszy odczyt, który synchronizujesz każdego dnia, będzie ostatecznym wynikiem.

Ponadto faza uczenia się Tempdrop będzie szybsza niż kiedykolwiek. Te osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Tempdrop, będą miały bardzo wyniki temperatury pozwalające na interpretację już w pierwszym tygodniu użytkowania!

Nadal zalecamy dać Tempdrop do 30 dni, aby mieć pewność, że prawidłowo nosisz czujnik, że wszystko jest ustawione, a odczyty są jak najbardziej optymalne. 

Potęga danych cyklicznych #

Tempdrop jest użykowakny przez tysiące osób od 2017 roku. Prześledziliśmy już ponad pół miliona cykli. Dogłębna analiza tych danych przez nasz zespół pozwoliła nam udoskonalić algorytm oparty na dużych zbiorach danych.

Nowa wersja przeszła wiele etapów testów, w tym porównanie wykresów wyników „starego” algorytmu z wynikami „nowego” algorytmu.

Jesteś ciekawa, jak dobrze to działa? Zamieściliśmy kilka przykładowych wykresów.

Cykle regularne:

Cykle osób pracujących w trybie zmianowym:

Cykl okresu ciąży (100 dni)

Kiedy nastąpi włączenie algorytmu? #

Aby nie powodować zamieszania, zmiana zostanie zastosowana do każdej osoby na podstawie jej cyklu (nie będziemy niczego zmieniać w połowie cyklu).

Kiedy zaznaczysz pierwszy dzień następnej miesiączki (CD1), zostaniesz przeniesiona do nowego algorytmu.

Jeśli zwykle nie ustawiasz pierwszego dnia miesiączki w aplikacji Tempdrop, będziesz musiała wykonać tę czynność (przynajmniej raz), aby jak najszybciej skorzystać z zalet tej zmiany. W przypadku osób, które nie planują nowego cyklu lub nie wprowadzą nowego CD1 w aplikacji Tempdrop, przeniesiemy Cię w ciągu 75 dni od premiery. Użytkownicy otrzymają powiadomienie za pośrednictwem aplikacji, aby ostrzec ich o zmianie przed jej wdrożeniem.