Sposoby noszenia Tempdrop

Spis treści

Ramię #

Twój sensor Tempdrop powinien być nałożony tak aby znajdował się w okolicy tętnicy pachowej tuż pod pachą. Aby być pewnym umiejscowienia w prawidłowym położeniu, dotknij miękkiej skóry między bicepsem a tricepsem. Bardziej puszyste Panie mogą nosić go bliżej pachy na najcieńszej skórze.

Końcówka czujnika powinna być skierowana w stronę łokcia, a metalowy element powinien znajdować się przy skórze.

Opaska musi być wyregulowana, aby nie zsuwała się z ramienia i nie powodowała dyskomfortu, aby czujnik utrzymywał dobry kontakt ze skórą i nie poruszał się podczas snu. Przeciągnij metalowy haczyk przez koronkę, aby zablokować swój rozmiar. Opaskę możesz zsuwać każdego dnia – nie ma potrzeby regulować jej codziennie, jednak gumka może się z czasem rozciągać, więc od czasu do czasu należy ją dopasowywać w razie potrzeby.

Stanik sportowy #

Czujnik można umieścić w wysokim staniku sportowym jako alternatywną pozycję noszenia. Końcówka jest skierowana w dół, a czujnik umieszczony w sposób pokazany poniżej. Ważne jest, aby było stałe miejsce włożenia sensora upewniając się, że stanik jest wystarczająco ciasny, aby czujnik mocno przylegał do ciała podczas snu przy minimalnym ruchu.

Porady

  • Nie zmieniaj miejsca umieszczania sensora ani ramion w połowie cyklu, ponieważ może to wpłynąć na zakres temperatur. Jeśli okoliczności oznaczają, że musisz zmienić pozycję, zwróć uwagę na tę zmianę i weź ją pod uwagę podczas interpretacji wyników.
  • Od czasu do czasu sprawdzaj dopasowanie opaski, ponieważ guma z czasem może się rozciągać.
  • Dostarczona opaska na ramię jest opcjonalna, możesz stworzyć własną alternatywę, jeśli chcesz.